Opis
Ktoś Cię o coś prosi. Ty już wiesz, że nie masz czasu ani ochoty. Nie chcesz brać na siebie kolejnej rzeczy, a mimo to słyszysz własny głos:
- Dobra.
- Zobaczę.
- Postaram się.
- Dam radę.
- Nie ma problemu.
BO GŁUPIO BYŁO ODMÓWIĆ.
☑️ Kumpel pyta, czy pomożesz mu w sobotę. Cały tydzień czekałeś na ten wolny dzień, ale mówisz:
— Dam radę
☑️ Klient prosi o kolejną poprawkę. Wiesz, że wykracza poza ustalenia, ale mówisz:
— Jasne
☑️ Ktoś wrzuca Ci dodatkową robotę. Patrzysz na swoją listę zadań i wiesz, że nie powinieneś się zgadzać, ale mówisz:
— Ogarnę
☑️ Rodzina organizuje spotkanie. Masz już inne plany, ale nie chcesz wyjść na samoluba, więc mówisz:
— Chętnie
☑️ Znajoma prosi Cię o przysługę. Już czujesz, że będziesz tego później żałował, ale mówisz:
— Zobaczę co da się zrobić
Brzmi znajomo?
Najciekawsze jest to, że później nie jesteś zły na innych. Jesteś zły na siebie, bo już na początku wiedziałeś, że należy powiedzieć NIE, tylko:
- Nie chciałeś wyjść na niemiłego faceta
- Nie chciałeś zawieźć kumpli
- Nie chciałeś, żeby ktoś pomyślał, że nie można na Ciebie liczyć
- Nie chciałeś wyjść na egoistę
Więc powiedziałeś: DOBRA i nie chodzi o wielkie rzeczy. Życie znacznie częściej rozchodzi się na boki przez setki małych „dobra”.
➡️ Dobra, podjadę.
➡️ Dobra, zrobię.
➡️ Dobra, zostanę chwilę dłużej.
➡️ Dobra, pomogę.
➡️ Dobra, zajmę się tym.
➡️ Dobra, niech będzie po Twojemu.
A potem mijają tygodnie, miesiące, czasem lata i okazuje się, że jesteś świetnym facetem dla wszystkich wokół… tylko coraz rzadziej dla samego siebie, bo za każdym razem kosztowało Cię to kawałek Twojego czasu, energii albo świętego spokoju.
Dla kogo?
Tę bransoletkę wyplatam dla mężczyzny, który podjął bardzo konkretną życiową decyzję: PRZESTAJĘ MÓWIĆ TAK, KIEDY W ŚRODKU CZUJĘ NIE.
Bransoletka pomoże Ci utrzymać częstotliwość tej decyzji każdego dnia.
I właśnie wtedy spojrzenie na onyks z kryształem górskim przypomina:
✔️ Mój czas ma wartość. Mogę odmówić i nadal być porządnym facetem.
✔️ Nie każda prośba wymaga mojej zgody.
✔️ Mam własne plany, własne cele i własne życie.
✔️ Pomagam wtedy, kiedy naprawdę chcę.
✔️ Moje NIE nie wymaga tłumaczenia
WYOBRAŹ SOBIE TEN MOMENT
Ktoś znowu o coś prosi. Jeszcze kilka miesięcy temu automatycznie odpowiedziałbyś:
— Dobra. Jasne. Postaram Się. Zobaczę. Pewnie, że tak.
Tym razem zatrzymujesz się i sprawdzasz, czy Ty tego chcesz, czy Ty masz na to czas i odpowiadasz w zgodzie ze sobą.
Bo zrozumiałeś coś bardzo ważnego: Nie musisz mówić TAK wszystkim i nie musisz udowadniać, że Twoje NIE ma wystarczająco ważny powód, aby odmówić.
ONYKS KRYSZTAŁ GÓRSKI bransoletka dla mężczyzny – jak dbać?
- Noś ją tylko Ty
- Unikaj kontaktu z wodą
- Ściągaj na noc oraz podczas intensywnych treningów fizycznych
- Nie wystawiaj na silne promienie słońca
- Jeśli chcesz zadbać o swoją bransoletkę na poziomie energetycznym skorzystaj z białej szałwii oraz naturalnej świeczki z wosku pszczelego > OCZYSZCZANIE + ŁADOWANIE KAMIENI NATURALNYCH





Monika –
Bransoletka bardzo się podoba mężowi. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam gorąco
Michał –
Witam Pani Elżbieto
Bransoletki wykonane jakościowo świetnie. Myślę że jak tylko moja kobieta wróci za tydzień to też jej zamówię. Po założeniu jednej i drugiej bransoletki /7 czakr, ochronna/ poczułem mocne pobudzenie i jasność umysłu. Dużo lepsze samopoczucie do końca dnia, coś tym jest i działa na człowieka.
Joanna –
Witam serdecznie. Dostałam dzisiaj bransoletki, są śliczne. Nawet mój Mąż nie noszący żadnej biżuterii, od razu założył swoją! Bardzo Pani dziękuję. Po niedzieli zamawiam jeszcze dwie
Konrad –
Po bardzo wielu problemach w pracy m.in. z moim szefem stracilem wiare w siebie ktora emanowalem jak malo kto. Zdecydowalem sie na tą bransoletke zeby sie moc odbudowac.
Naprawde spotykalem na swojej drodze wielu zyczliwych ludzi i czuje przyslowiowy „power”. Ta bransoletka mi naprawde pomaga! Dziekuje Pani Elu jeszcze raz i zapowiada sie kolejny zakup bransoletki dla mojej mamy.
Konrad z Niemiec — stad brak polskich znakow :):):)
Maciej –
Dziękuję Pani za wspaniałe bransoletki. Wyglądają świetnie.
Kamil –
Dziękuję Pani za bransoletki! Są piękne! Dzisiaj założyłem pierwszy dzień i cały czas chodzę uśmiechnięty 🙂 przepływa przeze mnie pozytywna energia 🙂 jeszcze raz dziękuję
Jurek –
Bransoletka jest niesamowita! Czuję jej moc każdego dnia
Kasia –
Elu, dziękuję Ci bardzo za piękne bransoletki ochronne dla mnie i mojego mężczyzny, a także za miłą niespodziankę 🙂 Noszę swoją codziennie i cieszę się, że mam taką piękną ochronę:) Pozdrawiam serdecznie:)))
Damian –
Dzień dobry, jestem BARDZO (!) zadowolonym posiadaczem bransoletki z kryształu górskiego i onyksu, robi ona też furorę wśród moich znajomych, którym naprawdę się podoba!
Łukasz –
Bardzo fajna, lubię ją nosić, coś w niej jest że mnie przyciąga do jej noszenia
Marek –
Jakościowo – bardzo dobre wykonanie. Bardzo polecam
Jerzy –
Dziękuje za bransoletkę właśnie dziś przyszła, wygląda lepiej niż na zdjęciu 🙂
Serdecznie Pozdrawiam
Mirka i Janusz –
Droga Pani!
Serdecznie witam i dziękuję za bransoletki. Od kilku dni nosimy je z żoną. Czujemy wewnętrzny spokój, a tego nam ostatnio bardzo brakowało. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:)
Jacek –
Witam Cię Elu 🙂
Aktualnie posiadam talizman ochrony. Jest niesamowity
Andrzej –
Witam serdecznie Elu
Przesyłka dotarła, talizman jest bardzo elegancki <3
Pozdrawiam cieplutko
Włodek –
Witam ponownie Elu,
bardzo dziękuję za talizmany. Są pełne uroku.. Jest w nich świętość.
Moja mama bardzo się ucieszyła, a ja jestem zachwycony i mam pewność że jestem teraz chroniony i wszczął się we mnie niebywały proces uzdrawiania, dzięki któremu zaczynam tworzyć swoją nową, radosną rzeczywistość, obłędne zjawisko które nie będzie miało końca . Bardzo Cię pozdrawiam, dziękuję i do usłyszenia.
Andrzej –
Witam Elu – wczoraj otrzymałem przesyłkę.
Bardzo ładnie zapakowany i naprawdę bardzo ładny talizman. Widać ile pracy i serca musiałaś w niego włożyć.
Bardzo jestem wdzięczny i dziękuję.
Mariusz –
Jest Pani Wielka. Tyle lat walki 😁 czuję naprawdę wielką poprawę! Po 3 dni leżałem w łóżku z bólami bo przejmowałem bóle innych, a dziś normalnie wyszedłem na dwór!
Grzegorz –
Od roku noszę cały czas bransoletki: Talizman czakrowy i Talizman ochronny. Są eleganckie, ale też nie rzucają się zbytnio w oczy – osobiście nie nosze ich dla ozdoby, a ze względu na ich działanie.
Mniej więcej od roku czuje więcej pozytywnej energii, siły, chęci do życia i mam potrzebę rozwoju duchowego. Całkiem możliwe że miały na to wpływ właśnie bransoletki od pani Elżbiety. Bardzo polecam.
Waldek –
To już 3 bransoletka, którą wyplotła dla mnie Ela. Bardzo dziękuję i polecam!
Grzegorz –
Dziękuję za doradztwo, wspaniały kontakt i to wyjątkowe rękodzieło
Tomasz –
Dziękuję Elu za tak nietuzinkową bransoletkę, niechaj moc będzie ze mną 🙏